PLUSZAK I BAJECZKA DLA CHOREGO DZIECKA

Drodzy Rodzice! Po raz kolejny nasze Przedszkole bierze udział w akcji “Pluszak i bajeczka dla chorego dziecka”. W tym roku pragniemy wesprzeć Świętego Mikołaja, który odwiedzi dzieci w Regionalnym Ośrodku Rehabilitacyjno -Edukacyjnym przy Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie. W związku z tym od 26.11. do 5.12.2018 r. w każdej grupie będziemy zbierać : książki, bajki, artykuły papiernicze (kredki, farby, bloki, plastelinę), zabawki, klocki, puzzle itp. Ze względów sanitarnych prosimy aby ofiarowane rzeczy były nowe. Zachęcamy do udziału w akcji i liczymy na Państwa wsparcie i ofiarność. Spróbujmy razem zasiać ziarenko dobroczynności w serduszkach naszych dzieci. Z góry serdecznie dziękujemy!